Klavírní studio Evy Suchánkové

Blanická 9, Praha 2 - Vinohrady, 120 00

Kontakt

Vážení zájemci o výuku v našem studiu, velice si vážíme vaší přízně. Nyní je až do konce tohoto roku naše kapacita plně naplněná a bohužel nemůžeme přijmout nové studenty.

Od ledna/února roku 2019 pro vás budeme otevírat novou klavírní třídu u nás v Blanické, a postupně budeme nabízet nová místa v našem rozvrhu. Vyplňte nám prosím níže nezávaznou přihlášku, a my se vám ozveme, až budeme mít aktuální nové termíny. Děkujeme předem za vaši trpělivost a těšíme se na vás v budoucnu na hodinách klavíru.

Můžete nám zde také vyplnit nezávaznou přihlášku,
a my se vám ozveme ohledně volných termínů.

GDPR: Vaše osobní údaje (e-mailová adresa a jméno, pokud ho uvedete) jsou u nás v bezpečí a Klavírní studio Evy Suchánkové s.r.o. je bude na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Odesláním nezávazné přihlášky vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním, abychom vás mohli kontaktovat ohledně volných termínů v našem studiu. Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v patě každého e-mailu.


Klavírní studio Evy Suchánkové s.r.o.
Adresa: Blanická 9, Praha 2 – Vinohrady, 120 00
Vedoucí studia: MgA. Eva Suchánková
Email: info@lekceklaviru.cz
Telefon: 739 232 391

Do studia je možné chodit na lekce klavíru od pondělí do pátku 8:00-21:00. Provozní doba je nepravidelná dle rozvrhu našich žáků.

Pokud se k nám chcete přijít podívat, kontaktujte nás prosím předem.